Září 2011

Grillovací speciál za dveřmi

27. září 2011 v 18:19 | Za utěrkou
Jelikož nám utekl týden a mánie vyvolaná pilotní epizodou pořadu Za utěrkou se začíná již uklidňovat, nezbývá než přeřadit na druhý rychlostní stupeň a představit vám blížící se epizodu - Grilovací speciál. Speciální díl pořadu Za utěrkou se tak stylově a důstojně rozloučí s létem a nutno dodat, že tam kde mnozí končí - my teprve začínáme!!! Můžete se těšit na péfektní grilovačku, nevšední recepty, mnoho typů triků, doplňkové rady a produkty, které opět změní váš pohled na vaření !!!!

Dvojce populárních komiků, moderátorů a skvělých kuchařů Petr se Zdeňkem se tentokrát nebáli vydat se všanc náročným divákům a představí vám skvělý recept na grilované krevety, chybět nebude ani populární grilovaná zeleninka a to vše zakončí skvělé hlavní jídlo z rozžhaveného roštu - uhlím provoněná býčí bomba. To vše bude osoleno a podáno s hostem z nejhostovatějších. Samotným Pepém, italským expertem, který svůj život zasvětil jídlu a pití. Grand master chief, držitel několika známých gastro-hvězd, které nemají v českých luzích a hajích obdoby. Těšte se a žhavte svoje sociální sítě a kanály. Nový díl je již za dveřmi.

Tým Za útěrkou!


OMG! Jak řikal Petr, ty lidi nás budou MILOVAT

22. září 2011 v 20:29 | PR superviser
Neuplynulo ještě ani 48 hodin co pořad Za utěrkou vklouzl do vašich obýváku, kuchyňí a dokonce i ložnicí a máme pro vás další skvělou zprávu!

Nejenom, že lámeme rekordy v počtu sledovanosti, v oblibě a v popularitě, ale dokonce jsme doslova zaplaveni žádostmi o spolupráci s řadou prvotřídních kuchařů. Dokonce i somelierská smetánka zaslala nabídky svých služeb s průhlednou záminkou ulít si pro sebe část z našeho vysílacího koláče pro reklamní spoty a PP v našem pořadu. Ale my jsme řekli ne! Ne! Náš pořad nemá s reklamou a propagací jakéhokoliv nápoje ani služeb, či surovin nic společného.(Vyjma prasárny Svinský ráj a.s, supermárketů Alfons, nejmenovaného piva skvělé a výrazné chuti a dalších.) Nám leží na srdci hlavně spokojené žaludky diváku a stav rozechvělosti vašich bránic. Proto dáváme šanci našim fanouškům a fandům, aby se s námi podělili o vlastní recepty a kuchařské výtvory. Ty nejlepší odměníme možností účinkovat v našem pořadu, ale spíš vám recept sprostě ukradneme a použijeme pro vlastní prospěch a slávu - není to nic neobvyklého!

Těšíme se tedy na vaše pokusy stát se slavnými bohatými a úspěšnými jako jsme my.


Váš Zpoza útěrkový tým

Zde je místo pro vaše dotazy

20. září 2011 v 16:41 | Publick Relation
Do komentářů pod tento článek nám pište Vaše návrhy, nápady, připomínky, či stížnosti, nebo nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese zauterkou@stream.cz nebo na našich fanouškovských stránkách na facebooku.

Děkujeme Vám za přízeň

Kde náš můžete kontaktovat?

20. září 2011 v 16:37 | Publick Relation
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!


Pište nám Vaše recepty, návrhy a připomínky na emailovou adresu

zauterkou@stream.cz

Připravujeme pro Vás kanály na serveru youtube.com i na české internetové televizi stream.cz a další nové informační kanály o kterých Vás budeme brzy informovat.

Děkujeme za podporu!!

Ticho před bouří

20. září 2011 v 14:57 | PR ředitel
Je nám ctí představit Vám zbrusu nový pořad, ve kterém se spojuje kvalitní kulinařina s prvky vybraného humoru. Po dlouhém tichu a prázdnu konečně zaplňujeme tuto mezeru ojedinělým formátem, který v našich končinách nemá obdoby. Pohodlně se usaďte, pustě si nás v plné kvalitě, nastavte volume doprava a nechte se inspirovat! Už žádné ticho, o tomto pořadu ještě v budoucnu hodně uslyšíte.


Za celý tým "Za utěrkou" se loučí PR ředitel
Laco Gdesi

Pilotní díl je tu

20. září 2011 v 14:46 | Za utěrkou |  Videa
To co bylo do této chvíle pouze předmětem diskuzí a sporů se právě tímto okamžikem stává realitou. Vyslyšeli jsme prosby fanoušků a přinášíme vám zbrusu nový pořad o vaření. Prosím, usaďtě se a vychutnejte si skvělé vaření, vybranou zábavu a především skvělou vtipnou moderátorskou dvojici Petra a Zdeňka, kteří vás sebou vezmou do světa "Za utěrkou"


Všichni chtějí být za utěrkou

19. září 2011 v 23:15 | Vedoucí castingu pořadu
Omlouvám se za další tentokrát již neplánovaný příspěvek, který jistě jenom přileje pomyslný olej do rozpalených debat, které se během dneška objevily u nás na blogu a na facebooku, a které jsme z důvodů přetížení serveru museli odstranit. Přislo nám tolik žádostí o učinkování v pořadu (konkrétně dva) a proto reaguji i když to nění plně v mé náplni práce! Prosím tedy touto cestou všechny zájemce, kteří nám zahlcují emailovou schránku "zauterkou@stream.cz" - aby raději používali facebook nebo jiné nové komunikační kanály (o nových kanálech se zmíníme již brzy v připravovaném článku) email zauterkou@stream.cz je výhradně vyčleněn pro názory nespokojených fanoušků a není v našich silách tyto maily číst natož kontrolovat. Děkuji tedy zájemcům, vaše podněty budou předloženy na dramaturgické radě a určitě se vám ozveme.

Vedoucí castingu Za utěrkou
Ing. Stefan Milančič

Pořad "Za utěrkou" láme rekordy

19. září 2011 v 16:59 | PR ředitel
Dámy a pánové, drazí diváci a fanoušci pořadu Za utěrkou. S obrovskou radostí Vám musíme tlumočit závažné a milé překvapení. Pořad "Za utěrkou" již před svou pilotní premiérou dokázal získat obrovské množství fanoušků z celého světa. Na Facebookové stránce pořadu je k dnešnímu dni již 13 - ano slovy třináct fanoušků a každý týden přibývají další !!!!! Je to obrovský úspěch a není proto divu, že se rozširuje i realizační tým.

Přibyla světoznámá kostymérka - Iva Vobrová, která se podílela na stovkách televizních pořadů, mnoha celovečerních filmech a další produkci - např. film "Velký kauf Františka Vencovského", který je právě v postprodukci a již brzo bude v distribuci. Další člen týmu je margetingová ředitelka Jana Víšková, která bude mít na starosti propagaci a propojení pořadu s obchodními partnery - které si bohužel dnes již musíme pečlivě vybírat. Dalším členem realizačního týmu je slavný český dramaturg Slavomír Paravičiny, kterého znají diváci např. z pořadů jako je "Manéž Bolka Polívky" a jiných pořadů televizního studia v Brně. V neposlední řadě nemůžeme zapomenout na zvukaře Honzu Maršíka, který se bude starat o kvalitu zvuku a pořad tak kromě lepšího obrazu a kamery dozná i výrazného posunu v oblasti zvuku a skvělé komentáře, které možná ustoupily v pilotním dílu do pozadí budou zaznamenány a vy diváci tak nepříjdete o notnou dávku zábavy navíc.

Dále již dnes můžeme prozradit, že v následujících dílech uvidíte řadu světoznámých osobností, které s námi budou vařit a podělí se o kouzle své vlastní osoby s vámi. Tak například světoznámí akční herec, producent a zároveň člen ČKI (Českého kulinářského institutu) Joseph Meetnoeat (Josef Masopust) s námi již griloval a uvidíte ho v následujícím díle. A také světoznáma fotografka Tina Palu přislíbyla účast na dalším dílu, kdy nás seznámí ze skvělým receptem na bábovku, podle tradičního a exotického recetpu, který získala přes jednu obdivovatelku až z Litoměřic.

Neváhejte tedy a povězte všem svým známým o těchto novinách a zachovávejte nám svoji přízen.

PR ředitel pořadu Za utěrkou

A je to tady!!!

19. září 2011 v 14:00 | kuchař Zdenda
Po několika týdnech tvrdé práce a dovolené nastal ten moment kdy Vám již konečně naservírujeme naší pilotní epizodu nové kuchařské reality show z českých domácích kuchyní Za útěrkou! Náš projekt vznikl zcela spontáně při sobotní chvilce hladu a střízlivnění, což určitě neubírá na jeho kvalitě ba právě naopak. Připravte se tedy na velkolepou jízdu, kterou opepříme řadou zajímavých hostů a spoustou skvělého jídla, vaření a především množstvím skvělé a vybrané zábavy, kterou jen tak nikde neuvidíte!

kuchař Zdenda