Pořad "Za utěrkou" láme rekordy

19. září 2011 v 16:59 | PR ředitel
Dámy a pánové, drazí diváci a fanoušci pořadu Za utěrkou. S obrovskou radostí Vám musíme tlumočit závažné a milé překvapení. Pořad "Za utěrkou" již před svou pilotní premiérou dokázal získat obrovské množství fanoušků z celého světa. Na Facebookové stránce pořadu je k dnešnímu dni již 13 - ano slovy třináct fanoušků a každý týden přibývají další !!!!! Je to obrovský úspěch a není proto divu, že se rozširuje i realizační tým.

Přibyla světoznámá kostymérka - Iva Vobrová, která se podílela na stovkách televizních pořadů, mnoha celovečerních filmech a další produkci - např. film "Velký kauf Františka Vencovského", který je právě v postprodukci a již brzo bude v distribuci. Další člen týmu je margetingová ředitelka Jana Víšková, která bude mít na starosti propagaci a propojení pořadu s obchodními partnery - které si bohužel dnes již musíme pečlivě vybírat. Dalším členem realizačního týmu je slavný český dramaturg Slavomír Paravičiny, kterého znají diváci např. z pořadů jako je "Manéž Bolka Polívky" a jiných pořadů televizního studia v Brně. V neposlední řadě nemůžeme zapomenout na zvukaře Honzu Maršíka, který se bude starat o kvalitu zvuku a pořad tak kromě lepšího obrazu a kamery dozná i výrazného posunu v oblasti zvuku a skvělé komentáře, které možná ustoupily v pilotním dílu do pozadí budou zaznamenány a vy diváci tak nepříjdete o notnou dávku zábavy navíc.

Dále již dnes můžeme prozradit, že v následujících dílech uvidíte řadu světoznámých osobností, které s námi budou vařit a podělí se o kouzle své vlastní osoby s vámi. Tak například světoznámí akční herec, producent a zároveň člen ČKI (Českého kulinářského institutu) Joseph Meetnoeat (Josef Masopust) s námi již griloval a uvidíte ho v následujícím díle. A také světoznáma fotografka Tina Palu přislíbyla účast na dalším dílu, kdy nás seznámí ze skvělým receptem na bábovku, podle tradičního a exotického recetpu, který získala přes jednu obdivovatelku až z Litoměřic.

Neváhejte tedy a povězte všem svým známým o těchto novinách a zachovávejte nám svoji přízen.

PR ředitel pořadu Za utěrkou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fanCZE2015 fanCZE2015 | 19. září 2011 v 17:13 | Reagovat

A kde se to dá teda vidět?!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama